2023/06/09 | Friday

خدمات مدیریت تبلیغات کلیکی

بازاریابی تبلیغاتی

بازاریابی تبلیغاتی

PPC مخفف pay-per-click، مدلی از تبلیغات دیجیتال است که تبلیغ‌کننده هر بار که روی یکی از تبلیغات خود کلیک می‌کند، هزینه‌ای را پرداخت می‌کند. در اصل، برای بازدیدهای هدفمند از وب سایت هزینه پرداخت می شود.

تبلیغات ویدیویی

تبلیغات ویدیویی

تبلیغات ویدیویی استفاده از محتوای ویدیویی برای فروش محصولات یا خدمات است. خوراکی های کلیدی تبلیغات ویدیویی یکی از مؤثرترین شکل های تبلیغات است، زیرا یادآوری تصاویر متحرک برای مشتریان آسان تر از تصاویر ثابت یا متن است.

بازاریابی تبلیغاتی

بازاریابی تبلیغاتی

بازاریابی مجدد PPC راهی برای جذب مجدد مشتریان بالقوه ای است که قبلاً به یک شرکت یا محصول علاقه نشان داده اند. این به شما کمک می کند تا محصول را به این مشتریان یادآوری کنید و آنها را ترغیب کنید تا خریدی را که در اولین باری که از سایت شما بازدید کردند انجام نداده اند را دنبال کنند و انجام دهند.

تبلیغات اجتماعی

تبلیغات اجتماعی

تبلیغات اجتماعی اغلب شامل اطلاعاتی در مورد وابستگی یک همتا به یک نهاد تبلیغ شده است. به عنوان مثال، یک تبلیغ اجتماعی ممکن است نشان دهد که دوستی محصولی را تأیید کرده است، به یک رستوران امتیاز بالایی داده است یا فیلم خاصی را تماشا کرده است.

نمایش تبلیغات

نمایش تبلیغات

نوعی از تبلیغات آنلاین که ترکیبی از متن، تصاویر و یک URL است که به وب‌سایتی پیوند می‌دهد که در آن مشتری می‌تواند اطلاعات بیشتری درباره محصولات کسب کند یا خرید کند. فرمت های تبلیغاتی زیادی وجود دارد. این تبلیغات می توانند ثابت با یک تصویر یا متحرک با چندین تصویر، ویدیو یا متن در حال تغییر باشند.

248
مدیریت تبلیغات
86
پروژه های تبلیغات اجتماعی
152
بازاریابی مجدد تبلیغاتی موفق
417
همکاری با مشتری

نظر مثبت مشتریان ما

شرکت ما در حوزه واردات محصولات صنعتی فعالیت داره و طراحی سایت انجام شده دقیقا با ظوابط و قوانین حوزه کار شرکت مطابق هست. ارائه نمونه محصولات، رزومه کاری ، خدمات و دسترسی سریع به مشتریان از ارزش های یک نمونه کار قوی برای شرکت ما بود.
author

ایران پلکسی

https://iranpelaxy.ir

نظر مثبت مشتریان ما

فروشگاه اینترنتی با تمام قابلیت ها و امکاناتی که مدنظر شرکت بود، برا ما ساخته شد. از نظر سرعت و قابلیت دسترسی خیلی قابل انعطاف هست. برای اضافه کردن امکانات جدید به سایت هم مشکل خاصی نداریم چون تیم پشتیبانی همیشه پاسخگوی ما هستن.
author

همکار عمده

https://hamkaromdeh.com

آخرین مطالب از PPC

مشاهده همه مطالب

مقیاس بندی پلتفرم تجارت الکترونیک

پلتفرم‌های تجارت الکترونیک چند فروشگاهی به شما امکان می‌دهند اطلاعات و موجودی را بین فروشگاه‌های مختلف به اشتراک بگذارید و در عین حال مدیریت همه داستان‌ها را در یک پلتفرم آسان‌تر می‌کنند.

نحوه پیاده سازی راه حل های امنیتی برای داده های کسب و کار شما

در دنیای تهدیدات سایبری و هکرهای امروزی، داشتن استراتژی‌های MDM و راه‌هایی برای محافظت از داده‌های کسب‌وکارتان ضروری است. در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما کمک می کند راه حل های امنیتی را برای شرکت خود به طور موثر پیاده سازی کنید.

کاربردهای مختلف رونویسی مبتنی بر هوش مصنوعی

رونویسی مبتنی بر هوش مصنوعی ماشین‌ها را قادر می‌سازد تا از قدرت یادگیری عمیق و پردازش زبان طبیعی استفاده کنند تا از تجربیات بیاموزند و کارهایی را انجام دهند که انسان‌ها از انجام آن‌ها ناتوان هستند.

تاثیر هوش مصنوعی در زندگی روزانه

هوش مصنوعی به آهستگی در هر کاری که ما انجام می‌دهیم گنجانده می‌شود، در حالی که برخی افراد این را یک عامل مثبت می‌دانند، برخی آن را یک تهدید می‌دانند زیرا ممکن است بسیاری از افراد را بیکار کند.

افزایش ترافیک سایت ، 40 روش افزایش بازدید سایت (در سال 2023)

روش های اثبات شده برای افزایش ترافیک سایت در مدت زمان کوتاه و جذب چند برابری کاربر و یوز و افزایش بیش از 100 برابر بازدید از سایت های پر ترافیک. در این مقاله روش های مفید و کارآمد جذب بازدید از کاربران را تویح می دهیم.

درباره پروژه خود به ما بگویید

روند پیشرفت و بهبود عملکرد پروژه خود را به تیم وب داک بسپارید.

تیم ما از کارشناسان حرفه ای سئو و برنامه نویسی وب داک، شریک مناسبی برای یک همکاری تجاری موفق است.

  • طراحی سایت و برنامه نویسی مدرن وب
  • ارائه خدمات سئو و آنالیز وب سایت
  • خدمات پشتیبانی و افزایش امنیت سایت
  • ایجاد کمپین های تبلیغاتی
  • خدمات دیجیتال مارکتینگ و سوشیال مدیا
  • ارائه خدمات گرافیک و بازطراحی
  • دریافت مشاوره (رایگان)
لطفاً موارد خاصی را برای بررسی و بهترین زمان تماس با شما از طریق تلفن (در صورت ارائه) به ما اطلاع دهید